Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

Kolekce Swarovski Elements

Swarovski krystaly se staly nepostradatelným materiálem při tvorbě mezinárodních designérských kreací. Oddanost dokonalosti a inovace je základním kamenem firemní politiky od jejího založení v roce 1895. Snaha o dokonalost zahrnuje závazek firmy Swarovski k výzkumu trendů, což vedlo k vytvoření on-trend křišťálovým prvkům, stejně tak jako k novým barvám a efektům.
Swarovski prodává své volné křišťálové elementy do módních a designerských arén pod výrobní značkou SWAROVSKI ELEMENTS. Elements kolekce poskytuje kompletní přehled o celé produktové řadě Křišťálových kamenů a Polotovarů.  Z nabídky vybíráme například:

Fantazijní kameny (fancy stones)

Fancy Stones jsou nabízeny v mnoha tvarech, od klasických kusů drahokamů inspirovaného brusu až po progresivní trendový brus. Je zde obrovský výběr ve velikostech a barvách. Fancy Stones mohou být fasetové nebo ploché na zadní straně a mohou být lepeny do prefabrikovaných dutin nebo použité do kovových nastavení. Přesnost brusu zajišťuje nejvyšší lesk a dodaný designový nápad zajišťuje jejich jedinečnou jiskru.

Fantazijní kameny - fancy stones

Přívěšky ze Swarovski Elements

Přívěšky mají nadčasovou eleganci a jsou k dispozici v širokém rozsahu klasických a avantgardních brusů a tvarů, stejně jako v mnoha barvách a efektech. Kromě toho také nabízí celou řadu různých možností použití a konstrukčních možností, například pro šperky, textil nebo pro interiérovou aplikaci.

Přívěšky ze Swarovski Elements(c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji