Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

Swarovski dnes

Dnes je společnost Swarovski stále vlastněna a řízena členy rodiny, jedná se o 4-tou a 5-tou generaci. Společnost se stala celosvětovou a na výrobě se podílí více jak 23.000 lidí ve více než 120 zemích. Swarovski má v současné době dvě hlavní divize, jedna vyrábí a prodává prvky pro průmysl a druhá vytváří vlastní tvorbu designových výrobků.

Swarovski krystaly se staly základní součástí současného designu.  

KristallweltenSamotné šperky a bižuterie Swarovski jsou vyráběny ve 40 zemích světa a na jejich výrobě se podílí bezmála 1700 pracovníků. Vývojem nových šperků a bižuterie se zabývá v oddělení vývoje přes 600 zaměstnanců. Výrobní zařízení, ze kterého se do celého světa dostávají šperky a bižuterie Swarovski, jsou téměř výhradně vlastní výroby.

Jméno Swarovski již dávno není pouze synonymem pro šperky a bižuterii. Aktivity firmy Swarovski jsou rozprostřeny rovnoměrně mezi krásu a estetično, které jednoznačně zastupují právě šperky a bižuterie a funkčnost a praktičnost, kterou zastupují křišťálové lustry, plynule přecházející přes brýle, dalekohledy, světla, klávesnice počítačů a mobilních telefonů až po usb klíčenky nebo sluchátka.

Tam všude má firma Swarovski co nabídnout, tam všude je vítána a žádána.

Není divu, že hlavní mrakodrap Rockefellerova Centra zdobí hvězda s krystaly právě od firmy Swarovski. Ani fakt, že každoroční velká atrakce, rozsvěcení vánočního stromku v New Yorku, se už pět let bez firmy Swarovski neobejde, není rozhodně přehlédnutelný.

Xilion brusV roce 1995 firma Swarovski otevřela ve Wattens multi-mediální muzeum křišťálu (Kristallwelten) jako oslavu světa Swarovski, oslavu inovací a inspirací.  

Dalším významným milníkem pro firmu Swarovski je rok 2004, kdy si nechala patentovat tzv. Xilion brus.

Jedinečný a nezaměnitelný brus, který byl vytvořen pro optimalizaci lesku komponentů.(c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji