Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

SWAROVSKI ELEMENTS - volba Designérů od roku 1895

SWAROVSKI ELEMENTS je prémiová značka pro nejjemnější křišťál jež vyrábí Swarovski. Volba designerů probíhá od založení společnosti v roce 1895 a SWAROVSKI ELEMENTS poskytuje kreativní talenty ze světa módy, šperků, doplňků, interiérového designu a osvětlení s nejnovějšími trendovými inovacemi.

Díky nesčetným barvám, efektům, tvarům a velikostem SWAROVSKI ELEMENTS nabízí designérům vynikající paletu inspirace. Zrodila se vášeň pro detail a vysoce přesný brus, která dodává rafinovaný půvab všemu, co ozdobí.
Tyto vzácné přísady mohou být rozpoznány prostřednictvím "MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS" labelu, který slouží jako certifikát pravosti. To označuje produkty, které jsou vyrobeny s pravých SWAROVSKI ELEMENTS.

Pro reklamní kampaň pro rok 2012 si SWAROVSKI ELEMENTS zvolili jako novou návrhářskou tvář geniální francouzkou couture návrhářku Yiqing Yin.

Designer SWAROVSKI ELEMENTS - Yiqing Yin(c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji