Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

MÓDNÍ TRENDY
Sezona Podzim/Zima 2012/13

MĚSTA
Kolekce Jaro/Léto 2012 byla inspirována přírodou a Zemí. Zdánlivě přirozeným vývojem je tedy inspirace pro kolekci  Podzim/Zima 2012/2013, kdy svět designu slaví vytvoření vlastních osobních zelených oblastí v městských prostorech, signalizující obnovený zájem o život ve městech. Pro tuto sezónu byly města myšlenkovou inspirací. Proto se tu snoubí, ve shluku kolektivní kreativity, sloučení kultur, různých názorů a hodnot, které jsou nejen dovoleny, ale ba co více aktivně podporovány.
Vyzýváme k novým kreativním pohledům na náš životní styl a naše životní prostředí (na znalost toho, jak se lépe starat o náš svět přicházející z města). V této sezóně, svět designu usiluje o větší přijetí a vyjádření, město se stává plátnem, na které malujeme naše porozumění a nápady.
V kolekci Podzim/Zima 2012/13 je zdetailováno pět současných měst, která mají dopad na ovlivňování moderního světa designu a jsou zachycena na snímcích času. Paleta všech barev, všech vzorů a všech světů nás noří do říše fantazie a vytváří moderní jazyk designu, který promlouvá k celosvětové rodině.
Motto: Kéž bychom všichni našli inspiraci ve městech, kde jsme se rozhodli žít. (Internet blog).

Módní trendy(c) 1992 - 2023 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji