Instagram Facebook EN
cena: 0 Kč za: 0 ks Přihlášení Košík

Šperky

VyhledáváníNejvyšší kvalita šperků

Stříbro, které používáme k výrobě našich produktů - šperky ze Swarovski Elements, je ryzosti 925/1000 a má tu nejvyšší kvalitu. Toto italské stříbro prošlo rhodiovou povrchovou úpravou, která stříbru zaručí vyšší lesk a brání jeho zčernání.

Certifikát pravosti

Součástí každého šperku, při jehož výrobě byly použity komponenty Swarovski Elements, obsahuje certifikát "SWAROVSKI ELEMENTS", který je zárukou původu komponentů. Každý šperk kromě toho obsahuje certifikát naší společnosti BOHEMIA JEWELRY, jakožto výrobce. Více o certifikátu Swarovski Elements.

- Odkazy

O nás  

Vítejte v našem internetovém obchodě.
Připravili jsme pro Vás kolekci šperků ze SWAROVSKI ELEMENTS.
Věříme, že si vyberete z naší bohaté nabídky barev, tvarů a trendů.
Doufáme, že si i Vy užijete jemně vybroušenou krásu našich šperků.
Přejeme příjemný nákup a těšíme se na Vaše objednávky.

 

Naše společnost byla založena v roce 1993 pod názvem Amag s.r.o. V současné době po 23-ti letém působení na trhu  je společnost právoplatným leadrem na trhu se sklem a křišťálovými výrobky.
Hlavní těžiště činnosti je v současné době ve výrobě šperků pod registrovanou ochrannou značkou BOHEMIA JEWELRY, které jsou vyráběny výhradně ze SWAROVSKI ELEMENTS.

SWAROVSKI ELEMENTS je produktová značka pro světově proslulé broušené křišťálové elementy vyráběné firmou Swarovski. Je to jednoznačně nejlepší křišťál, který se dá na trhu pořídit.
Díky neuvěřitelnému množství barev, efektů, tvarů a velikostí, tyto elementy nabízejí obrovskou paletu inspirací pro designery ze světa módy, šperků, doplňků a bytového designu po celém světě.

Hrdě konstatujeme, že jsme jako první společnost v ČR podepsali exkluzivní smlouvu se společností Swarovski na používání tzv. SPOLUBRANDINGU, což obnáší, že součástí každého našeho  výrobku je kromě našeho firemního certifikátu  i certifikát pravosti  - SWAROVSKI ELEMENTS, kterým společnost Swarovski garantuje zákazníkovi, že veškeré křišťálové díly použité při výrobě šperku jsou opravdu ze SWAROVSKI ELEMENTS. Na rozdíl od jiných výrobců šperků, máte u naší společnosti opravdovou jistotu, že všechny výrobky jsou 100% jen ze Swarovski elementů a ne z levných a nekvalitních čínských padělků.

SWAROVSKI ELEMENTS nás zavádí za světově proslulými broušenými křišťálovými elementy, vyrobenými firmou Swarovski.
Laboratoř invencí Swarovski elements je zdrojem brilantních a blýskavých křišťálků všech možných barev, technických vlastností/schopností a možností.

SWAROVSKI ELEMENTS zdobí nespočetně mnoho módních oblečků, šperků, modních doplňků a interiérových předmětů těch nejproslulejších návrhářů.
BOHEMIA JEWELRY tedy nabízí křišťál ve všech možných tvarech, barvách, od přívěšků po spojovací částečky určené pro výrobu oblečení, v enormní variabilitě barev a stále pracuje na nových, odlišných aplikacích pro jednu z nejvíce vzrušující a nejatraktivnějších substancí na světě.

BOHEMIA JEWELRY sleduje nejnovější módní trendy a zakoupením našeho šperku deklarujete svou vyjímečnost a jedinečnost.

Naše kolekce je kompletovaná každou sezonu jako limitovaná edice za spolupráce s nejznámějšími návrháři.
Jakmile se ponoříte do našeho katalogu, víte, že jméno Bohemia Jewelry a SWAROVSKI ELEMENTS  je garancí kvality, integrity a nejvyššího standardu v designu.

Ponořte se snámi do světa lesku, třpytu a barev a užijte si jemně vybroušenou krásu!

Váš Bohemia Jewelry team (c) 1992 - 2024 BOHEMIA JEWELRY
originální šperky ze Swarovski Elements
puncovní značky | Pravidla nakládání s osobními údaji